foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dążymy do tego,
aby absolwent szkoły był człowiekiem prawym,
posiadającym rzetelną wiedzę,
przygotowanym do godnego, mądrego życia.

W ubiegłym roku szkolnym klasy pierwsze przystąpiły do ogólnopolskiego projektu „Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej”.

Był to program edukacji stomatologicznej Instytutu Blend- a-med. Oral B skierowany do najmłodszych. Przeprowadzone lekcje w ramach projektu utrwaliły wśród dzieci dobre nawyki dbania o zdrowie jamy ustnej. Miło nam poinformować, iż po wykonaniu wszystkich zadań i dołączonym sprawozdaniu z realizacji programu, nasza szkoła otrzymała Certyfikat Ogólnopolskiego Projektu „ Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej”. Serdecznie gratulujemy! Pragnę nadmienić, iż uczniowie obecnych klas drugich wzięli udział w trzech ogólnopolskich projektach, z których otrzymali dyplomy i certyfikaty uczestnictwa dla naszej szkoły. Życzymy zatem dalszych sukcesów naszym uczniom w kolejnych przedsięwzięciach. Powodzenia!

 

Koordynator projektu Dorota Stanicka

2020 Copyright My School Rights Reserved