foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dążymy do tego,
aby absolwent szkoły był człowiekiem prawym,
posiadającym rzetelną wiedzę,
przygotowanym do godnego, mądrego życia.

Troje uczniów (Dawid Leszczyński z I a, Mateusz Leszczyński z III a oraz Zuzia Antoszewska z V b) wzięło udział w warsztatach teatralnych "Teatr jest mostem" zorganizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne "Serpentyna" i Gminny Ośrodek Kultury w Raciążku.

W towarzystwie absolwentek naszej szkoły (były to: Nina Tłuchowska, Zuzia Piotrowska i Patrycja Machtelewska) oraz uczniów ze szkoły w Raciążku pod okiem instruktorów teatralnych: Adama Radosza, Darii Danuty Lisieckiej i Michała Sabata uczyli się trudnej sztuki pantomimy. Warsztaty zakończyły się niedzielnym pokazem koło ruin zamku w Raciążku. Poprzedził je przemarsz teatralnego korowodu ze smokami z balonów (wykonanie - uczestnicy warsztatów), na którego czele szły szczudlarki w fantazyjnych strojach (to Patrycja i Zuzia).
Wyjątkowa to była przygoda dla młodych mimów, wyjątkowe przeżycie dla widzów. Wypada dodać, że uczniowie naszej szkoły uczestniczą w warsztatach teatralnych od ich początku, czyli już czwarty raz. Dziękujemy organizatorom za tę możliwość.
 
 
Anna Stanek
 
 

2021 Copyright My School Rights Reserved