Zuzanna Marendowska z klasy piątej wśród recytatorów nagrodzonych w XXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce.

GRATULUJEMY!

Lista laureatów

Na XXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Poświęconej Fryderykowi Chopinowi i Muzyce wpłynęło z naszej szkoły aż 21 recytacji - można więc powiedzieć, że konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Wykonawcy spieszyli się z wysłaniem recytacji, jak mogli, gdyż tylko 40 pierwszych osób miało zostać dopuszczonych do konkursu. Jednak w związku z dużą ilością zgłoszeń organizatorzy - Ośrodek Chopinowski w Szafarni - postanowili wziąć pod uwagę wszystkie nadesłane w terminie recytacje, a było ich ponad 100.

W dniu 4 marca ogłoszono wyniki i okazało się, że wśród 17 nagrodzonych jest nasza uczennica - Zuzanna Marendowska z klasy V (otrzymała wyróżnienie).

Nasza reprezentacja w konkursie wojewódzkim to: Aleksandra Ossowska i Natalia Borucka z klasy I a, Kacper Zieliński i Oliwia Lewandowska z klasy I b, Ksawery Serkowski z klasy II a, Mateusz Krzyżanowski i Klaudia Gralewska z klasy II b, Blanka Woźniak, Zuzanna Nowak, Vanessa Tkaczenko, Magdalena Żak, Jakub Mazurkowski i Marta Błachowicz z klasy III a, Maja Piekarska z klasy III b, Otylia Borkowska, Zuzanna Marendowska i Julia Domańska z klasy V, Zuzanna Antoszewska i Rozalia Leśnikowska z klasy VI b oraz Patrycja Jakubowska i Anna Bytner z klasy VIII a. Wszystkim uczniom i przygotowującym ich nauczycielom gratulujemy udziału, a rodzicom dziękujemy za pomoc w nagraniu filmików i wysłaniu zgłoszeń.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z recytacją Zuzi:

Anna Stanek