foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dążymy do tego,
aby absolwent szkoły był człowiekiem prawym,
posiadającym rzetelną wiedzę,
przygotowanym do godnego, mądrego życia.

12 lutego był długo oczekiwanym dniem pełnym wrażeń, niespodzianek, a to za sprawą balu karnawałowego dla uczniów klas I-III. Zabawa odbyła się w sali bogato ozdobionej różnokolorowymi balonami, paskami z bibuły, serpentynami, maskami weneckimi, napisami i innymi elementami wykonanymi specjalnie na tę okazję.

Największe wrażenie robili jego uczestnicy, którzy zachwycili nas swoim wyglądem. Wśród wielu „ważnych” gości można było dostrzec cały tłum Księżniczek i Wróżek, zjawili się Spidermani, Zorro, postaci z Dzikiego Zachodu, przyleciała Biedronka, przywędrowały postaci z bajek, nie zabrakło Czerwonego Kapturka oraz grzecznego Aniołka i pani Doktor a także Pani Policjant jako strażniczki wspaniałego balu.

Znakomitym wstępem do głównej części balu na małej sali gimnastycznej były zabawy zorganizowane w salach lekcyjnych. Najmłodsi uczestnicy balu - uczniowie klasy I a układali wyraz karnawał z rozsypanych liter, ogladali prezentacje o karnawale oraz uczestniczyli w ciekawych ćwiczeniach manualnych (przekładanie sznureczka przez słomkę), ćwiczeniach uwagi i spostrzegawczości (segregowanie konfetti) oraz ćwiczeniach oddechowych (przekłądanie słomką papierowych kwadracików). W każdej klasie odbywały się konkursy, pląsy, tańce z balonami, tańce na serwetkach. Aby trochę odpocząć i nabrać sił na następne zabawy, konkursy  i tańce uczniowie udali się na odpoczynek i smakowity poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim za wspólną, wspaniałą zabawę karnawałową, a zwłaszcza panu Sławkowi Świeczkowskiemu, który zadbał o nagłośnienie i prezentował wspaniałą muzykę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

 

Dorota Stanicka

2021 Copyright My School Rights Reserved