W poniedziałek 15 lutego 2021r. w naszej szkole obchodziliśmy walentynki. Organizatorem był Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.

Już od rana widać było czerwone stroje i wyjątkowy nastrój. W tym dniu działała specjalna poczta walentynkowa, która ze względu na pandemię dostarczona była do każdej klasy kilka dni wcześniej. Przepiękne pudełka walentynkowe przygotowane były i dostarczone do każdej klasy przez MSU. Za jej pośrednictwem można było przekazać życzenia, wyznania najbliższym, liściki, laurki, kartki, wierszyki... Każdy uczeń otrzymał słodkiego lizaka w kształcie serduszka. Życzenia walentynkowe otrzymała również p. dyrektor K. Linek i wicedyrektor H. Kaźmierczak oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W każdej klasie odbyły się różne zabawy i niespodzianki. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Kolejne walentynki już za rok! Czekamy na Wasze pomysły!

Opiekunowie MSU