Z okazji walentynek Samorząd Uczniowski klas IV-VIII zaprosił uczniów do wzięcia udziału w dwóch konkursach. Pierwszy polegał na przygotowaniu i zrobieniu zdjęcia potrawy „na słodko”, która przedstawiała symbolikę święta zakochanych (np. potrawa w kształcie serca).

Konkurs „Moja druga połowa” polegał na przysłaniu zdjęcia ze swoim ulubionym pupilem (psem, kotem itp.), ulubioną książką, rzeczą, którą najbardziej kochamy (fotografie miały zawierać akcenty walentynkowe).

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Jury w składzie: Karolina Linek, Hanna Kaźmierczak, Kamila Kurnatowska wybrało następujące prace:

„Potrawa walentynkowa”

I miejsce – Jakub Drogowski klasa VIIc

II miejsce – Norbert Norkowski klasa VIIa

III miejsce – Amelia Jóźwiak klasa V oraz Miłosz Jóźwiak klasa VIIIb

„Moja druga połowa”

I miejsce – Marcin Bonowicz klasa VIa

II miejsce – Amelia Stachowiak klasa VIIc

III miejsce – Julia Rybczyńska klasa VIa

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace.